Warszawa
Kuchnia: europejska polska kawiarnia 
Kontakt: 531510460
 
Menu: Menu
 
Koszt: 110 zł (2 osoby)
 
Więcej: #fit #przyjaznadzieciom 
Adres: Św. Wincentego 95/3, 03-291 Warszawa
 

Opinie o restauracji

 • Anna , 2017-09-10
  Komentarz
 • Anna , 2017-04-02
  Bardzo przyjemne miejsce z klimatem i smacznym jedzeniem.Nie ma się do czego przyczepić poza lekką dyskryminacją użytkowników Open Card.Jak się dzwoni udają że nie ma wolnych stolików.
 • Anna , 2017-03-22
  Restauracja ma chyba jakąś niechęć do użytkowników Open Card.Dzwoniac zrobić rezerwację dowiaduje się,że nie ma wolnych stolików. Przychodzę na miejsce wszystkie stoliki wolne...
 • Krystian , 2015-03-06
  Bistro nie ma wytycznych co do godzin i dni, w których można skorzystać z opencardu. Dzwoniłam wiec dziś - piątek w celu zarezerwowania stolika. Poprosiłam o stolik dla dwóch osób, Pani stwierdziła, ze ok - są miejsca. Tak wiec dodałam Pani, ze będzie to na dane nazwisko i rezerwacja z opencard. Po chwili ciszy w telefonie Pani stwierdziła, ze jednak nie ma wolnych stolików . Zapytałam jak to możliwe, skoro przed chwila był stolik, Pani poinformowała mnie, ze w weekendy to cieżko z miejscem na opencard . Dziwi mnie, ze bistro ma co dzien świecące pustkami nie chce przyjmować gości z udzieleniem 30% rabatu.
 • Anna , 2015-02-01
  Bardzo przytulna restauracja z przemiłą obsługą i klimatem.Bardzo mile i smacznie spędzony czas.Polecam
 • Tomasz , 2015-01-22
  Smaczne potrawy z uozmaiconego menu, mila obsluga a do tego ekran z nc+ i kacik dla dzieci sprawia ze restauracja sprawdzi sie zarowno na plotki przy kawie, romantyczna kolacje, rodzinny brunch, czy mecz przy piwie i super burgerach.
Aplikacja mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną i ciesz się dostępem do ofert z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia. Dzięki aplikacji znalezienie odpowiedniej restauracji, czy idealnej oferty będzie proste jak nigdy.