Lunita, Bielsko-Biała pl
Bielsko-Biała
Kuchnia: europejska
Rezerwacje: 338223275
Adres: Ul. Jana III Sobieskiego 50, Bielsko-Biała
Strona WWW: Lunita
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoicoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na dania na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna. 


Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 1.0
    2017-02-09 09:14
    Byłam kilka razy, ale ostatnie dwa nie należą do udanych. Chyba zmienili kucharza :( Nie polecam makaronów (jeden gniot) i sałatki na ciepło - bo sałata lodowa na ciepło to pomyłka.
  • 5.0
    2015-04-17 09:13
    jedzenie bardzo dobre
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Jak za dotknięciem magicznej różdżki otwarte drzwi Restauracji i Kawiarni przeniosą Państwa w krainę smaków dla podniebienia i duszy.

Restauracja Lunita to stylowe wnętrze parteru, zachowane w tradycji i zachwycie zamierzchłymi czasami zamyka za nami znany nam świat, często pełen szarości dnia codziennego, dając w zamian spokój i ukojenie.

Cafe Lunita to doskonałe miejsce dla koneserów atmosfery, którą może stworzyć doskonały drink i rozmowa z ukochaną, partia brydża i szachów, a może wieczorny luz na piwnym spotkaniu z kolegami. Wygodne sofy pozwolą zapomnieć o troskach dnia codziennego i całkowicie rozkoszować się ciszą wieczoru i spotkaniem z przyjaciółmi.

Co Nas wyróżnia?

Restauracja słynie z własnych wyrobów:  wędlin wędzonych według staropolskich receptur dymem drzew owocowych i buczyny, znakomitych deserów- w tym domowego tortu, sosów i mięs a także dużego wyboru win. Serwowana jest tutaj Polędwiczka Sobieskiego- aromatyczna polędwiczka wieprzowa marynowana w ziołach pieczona w plastrach domowego boczku- specjalność restauracji.

Instagram