Staroświecka, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: polska
Rezerwacje: 224365868
Adres: Al. Ken 54 lok. U1, 02-797 Warszawa
Strona WWW: Staroświecka
Menu Online: menu restauracji
icoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: Opencard nie obowiązuje na inne prmocje zestawy lunchowe oraz na wynos. 

Wymagana rezerwacja tlefoniczna. 


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (3) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
 • 5.0
  2017-03-14 19:23
  pyszna kaczka i polędwiczki wieprzowe.Polecam
 • 2.5
  2017-01-08 16:47
  niestety nie jest dobrze :( na dzień dobry nikt do nas nie podszedł więc sami musieliśmy znaleźć kelnerkę i dopytać i nasz zsrezerwowany stolik. sam stolik zaś przywitał nas cały w resztkach jedzenia poprzedników, które sami musieliśmy sprzątnąć. Zupa zawitała szybko- szczawiowa, która w sumie samkowała jak zupa uniwersalna. Po 40min dostaliśmy dania główne - placek po zbójnicku i rostbeaf - placek jak placek - do zjedzenia. Wołowina niestety nie do pokrojenia, że już nie wspomnę o próbach przeżucia, zapiekane ziemniaki okazały się być z frytkownicy. Całość uratował kierownik, który wprawdzie nie podszedł i nie przeprosił ale chociaż nie policzył za niezjadliwe danie.
 • 5.0
  2015-07-27 10:40
  pyszna kaczka! :)
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Restauracja Staroświecka to doskonałe miejsce aby skosztować znakomitej, tradycyjnej kuchni Polskiej. Lokal jest przytulny i elegancki. Przepiękne drewniane dodatki i białe obrusy dodają charakteru. 

Co Nas wyróżnia?

Zjesz tu najlepsze dania kuchni polskiej i przysmaki kuchni międzynanadowej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a sposób przyżądzenia dań oczaruje smakiem. 

Instagram