Marki
Kuchnia: europejska 
Kontakt: 608640105
 
Menu: Menu
 
Koszt: 150 zł (2 osoby)
 
Więcej: -
Adres: ul. Kręta 1A, 05-270 Marki
 

Opinie o restauracji

  • Magdalena , 2015-10-08
    Odkryliśmy Sepię położoną w samym lesie totalnym przypadkiem i zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia:-) Kucharz Jędrzej ma niebywałą wyobraźnię do łączenia smaków. Porcje może faktycznie nie są duże, ale smaki są tak skomponowane aby zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia, tak żeby było jeszcze miejsce na wyborny deser:-) Karta jest krótka (co często jest gwarancją świeżości serwowanych potraw), więc nie ma problemu z dokonaniem wyboru. Zawsze jest ryba i mięso plus fenomenalne zupy, polecam szczególnie krem z topinambura z chipsami. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce !
  • Monika , 2015-02-22
    Bardzo krótka karta która zmienia się często jak zostaliśmy poinformowani. W aktualnej karcie nic szczególnie nie przypadło mi do gustu. Porcje BARDZO małe wręcz degudtacyjne (musiałabym zapłacić jakieś 100-150 zł za siebie samą żeby się najeść). Zapłaciliśmy 100 zł za dwoje i wyszliśmy totalnie głodni. Jedzenie dobre ale nie powalające, jadłam lepsze w dużo tańszych miejscach. Dziwi mnie tyle dobrych opinii w internecie. NIGDY WIECEJ! Nie polecam a wręcz odradzam.
Aplikacja mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną i ciesz się dostępem do ofert z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia. Dzięki aplikacji znalezienie odpowiedniej restauracji, czy idealnej oferty będzie proste jak nigdy.