Bali Cafe

ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa

Kuchnia: azjatycka 
 
Menu: Menu
 
Koszt: 120 zł (2 osoby)
 
Kontakt: 501662785
 
Więcej: #wegetariańska 
 
Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
 
WWW: Strona www
Opinie
(5 opinii)

 • Nie polecam tej restauracji. Pomimo tego że mają wolne miejsca nie chcą przyjmować rezerwacji na Open Card, tłumacząc że jest to pora lunchowa. Zadzwoniłem żeby zarezerwować miejsce i pan powiedział że nie ma problemu. Kiedy powiedziałem o karcie Open Card powiedział że nie może przyjąć jednak rezerwacji. To jest chore podejście i ta restauracja powinna być zdjęta z oferty Open Card.
 • Łukasz

  Nie można korzystać jak maja obłożenie. Bez sensu. Dziki kraj. Dziki kapitalizm
 • Jan

  Zarezerwowałem stolik 13.02 na 14.02, pracownik restauracji zapewniał, że można będzie skorzystać z opencard. Dwukrotnie o to pytałem. Niestety na miejscu okazało się że nie można skorzystać tego wieczoru z karty. Totalnie niepoważni ludzie.

 • Zarezerwowaliśmy stolik, pan przez telefon zapewniał, że 14 lutego będzie obowiązywała zniżka na OpenCard. Co mogło pójść nie tak? Na miejscu okazało się, że JEDNAK karta nie obowiązuje. Niepoważni ludzie, niepoważna restauracja.
 • Krystian

  Odradzam. Dwa razy chciałem skorzystać z ulgi z open card i dwa razy płaciłem normalnie. Zawsze jakaś wymówka by nie uwzględnić zniżki Open. Po drugie oferta obowiązuje po godz.17. Ja juz omijam to miejsce