Relacja. Menu degustacyjne w restauracji Z57

27 Lipca 2017

Poniżej relacja naszego użytkownika z restauracji Z57:

Szukałam fajnego miejsca na urodzinową kolację z moim chłopakiem i trafiłam na degustacyjną ofertę w aplikacji OpenCard.

Restauracja zrobiła na mnie wrażenie już na samym początku. Bardzo eleganckie i nowoczesne wnętrze, miła oraz profesjonalna obsługa.

Przed rozpoczęciem kolacji kelner wytłumaczył jak będzie przebiegała degustacja i pomógł nam wybrać odpowiednie wino. Po kilku minutach rozpoczęła się nasza uczta. Kelner serwując każde danie opowiadał szczegółowo jak zostało przygotowane.

Pierwszą przystawką było ceviche z miecznika, przepyszne! Jako druga przystawka została zaserwowana wędzona pierś kaczki z konfiturą i warzywami.


Dania główne - gładzica z dzikim ryżem na przepysznym wywarze szafranowym oraz jako kolejne danie rostbef, puree z cukinii i pieczony batat. Degustację zakończył przepyszny ganasz z belgijskiej czekolady i lody z mascarpone.


Porcje było dobrane w taki sposób ze po zjedzeniu 5 dań czuliśmy się idealnie najedzeni.

To była moja pierwsza degustacja ale po tej uczcie kulinarnej zamierzam częściej korzystać z takiej alternatywy!

Do Z57 wrócę z wielką przyjemnością, a zwykłe kolacje częściej będę zamieniać na degustacje z OpenCard, z tego co widziałam mają ich sporo w swojej ofercie.

Polecam!

Jeśli chcesz kupić tę degustację kliknij tutaj