Restauracja w Hotelu Starzyński, Płock pl
Płock
Kuchnia: międzynarodowa
Rezerwacje: 243660200
Adres: ul. Piekarska 1, Płock
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, dni specjalne oraz na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Opinie OpenCard (4) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
 • 5.0
  2016-02-08 09:57
  Jedzenie rewelacyjne - bardzo smaczne i ogrooomne porcje! sam wystrój restauracji oraz obsługa również na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam każdemu!
 • 5.0
  2016-02-07 21:30
  Świetna atmosfera,przyjemna obsługa,jedzenie rewelacyjne,zarówno tradycyjne jak i z kuchni środziemnomorskiej,polecam,piękny widok na Skarpę Wiślaną,wrażenia niezapomniane.
 • 5.0
  2016-02-07 16:13
  Fantastyczna obsługa,miła atmosfera,jedzenie na bardzom wysokim poziomie.Gorąco polecam,kuchnia wyśmienita.Restauracja przyjazna rodzinom z dziećmi.
 • 5.0
  2016-02-07 15:42
  Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa i atmosfera.
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

W restauracji Starzyński będą mogli zakosztować Państwo potraw kuchni całego świata. W szczególności godne polecenia są: carpaccio z polędwicy wołowej, francuska zupa cebulowa z grzankami i chateaubriand  oraz steki z polędwicy wołowej. Każdy gość musi spróbować specjalności szefa kuchni pod nazwą Kaczka a’la Napoleon - piersi kacze w sosie z czerwonego wina. Z tym daniem wiąże się pewna legenda. Pobyt w restauracji umili z pewnością degustacja jednego z kilkudziesięciu oferowanych przez nas rodzajów win.  A wszystko to z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę i Wzgórze Tumskie.

Co Nas wyróżnia?

Niepowtarzalny klimat panujący wewnątrz naszej hotelowej restauracji w połączeniu z wykwintnością potraw serwowanych przez szefa kuchni zachęca do spotkań zarówno towarzyskich, jak też biznesowych. To właśnie goście z całego świata przyjeżdżający do największej płockiej firmy wpłynęli na kształt naszego menu. Przyjęło się wśród nich powiedzenie: „Obieżyświat poczuje się tu jak w domu, a domator poczuje się jak obieżyświat".

Instagram