Niebieskie Migdały

ul. Sienkiewicza 40, Łódź

Kuchnia: desery 
 
Menu: -
 
Koszt: 35 zł (2 osoby)
 
Kontakt: 609511484
 
Więcej: #polecane #wegetariańska #przyjaznadzieciom 
 
Adres: ul. Sienkiewicza 40, Łódź
 
WWW: Strona www
Opinie
(4 opinie)
 • anna

  Herbata pyszna, jednak ciasta pozostawiały sporo do życzenia- pamiętałam pyszne, domowe smaki, dziś zaserwowano nam żałosny twór na sztucznym biszkopcie zwany szarlotką. Obsługa niezorientowana w składzie ciast, nie potrafiła udzielić informacji o alergenach ( mleko), na prośbę o podanie ciasta bez bitej śmietany zareagowała 'ale to nie będzie prezentować się dobrze'. Tylko gotówka.
 • Artur

  każdemu polecam to miejsce . piękne klimatyczne Ale obsługa ma wiele do życzenia. zwracanie uwagi przy dziewczynie ze zamawianie promocji w promocji to slabo nie jest zbyt stosowne. Obsługi nie powinno interesować co i za ile zamawiam. herbata pyszna .
 • Karina

  najgorsza szarlotka w mieście, że też nie boją się tego sztucznego czegoś szarlotka nazywać! !!! herbata smakująca jak popluczki szklanki!!!!! jedyne co pozytywne to obsługa dziękujemy Pani :)
 • Katarzyna

  W dniu dzisiejszym wybraliśmy sie do Niebieskich Migdałów na herbatę i ciasto ktore okazało sie najgorszym deserem jaki w życiu zamówiłam, była to "szarlotka" która okazała sie byc suchym spodem biszkoptowym jakie kupuje sie w supermarketach na to wyłożone były prażone jabłka ze słoika (pewnie każdy kojarzy ów produkt ze sklepów cos jakby jabłkowa masa z pokrojonymi w kostkę jabłkami) - w takiej firmie podane, piekarnika to "ciasto" nie widziało i na wierzchu mega sztuczna śmietana, cos strasznego, nigdy sie z czyms takim nie spotkałam! Ale musze przyznać ze herbata była pyszna a pani obsługująca przemiła! Dawno sie nie spotkałam z tak miła obsługa! Niestety ta pseudo szarlotka bardzo mnie zraziła do tego miejsca!