Giovanni Rubino, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: pizza, włoska
Rezerwacje: 228262788
Adres: Ul. Krakowskie Przedmieście 37, 00-071 Warszawa
Strona WWW: Giovanni Rubino
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoicoicoico
Dodatkowe informacje:

OpenCard nie obowiązuje w połączeniu z zestawami obiadowymi lub innymi promocjami. Oferta OpenCard nieobowiązuje w Piatki oraz Soboty od godziny 16:00.

 
 
 
 
 

Oceny i opinie

Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 5.0
    2016-11-20 20:54
  • 1.0
    2016-04-27 19:22
    Porażka straszna. Tydzień temu oceniałam to miejsce bardzo wysoko, teraz upadek totalny. 50 minut oczekiwania na pizzę, napoje podane po 20 minutach dopiero, a pizze pojawiły się po kilku interwencjach i pytaniach. Może lepiej by jednak było, gdyby nigdy do nas nie dotarły. Zapłaciliśmy ponad 60 zł za 2 wysuszone, przypominające macę placki, z dodatkami wyliczonymi co do sztuki. Kompromitacja i porażka. A kuchnia w GR była naprawdę dobra. Co się stało? Nie polecam.
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Jest to wykwintna restauracja, różniąca się od większości warszawskich lokali. Położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, otwarta od 11 do ostatniego gościa, co staje się wielkim udogodnieniem dla gości lubiących dużo i długo pojeść.

 
 
 
 
 
Co Nas wyróżnia?

W Giovanni Rubino już od progu wita niezwykły klimat - szczególnie wieczorem, przy blasku lamp rzucających na ściany fantazyjne kształty i pysznym włoskim jedzeniu można się zapomnieć i przenieść gdzieś na Sycylię, gdzie jedzenie zawsze jest pyszne. Utrzymana w stylu art deco z niezwykłymi dekoracjami od razu zachwyca swoim urokiem. Restauracja to raj dla wszystkich, pragnących skosztować potraw kuchni włoskiej w najlepszym wydaniu.

 
 
 
 
 
Instagram