Enoteka Polska, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: włoska
Rezerwacje: 882048012
Adres: ul. Rynek Nowego Miasta 13/15, 00-229 Warszawa
Strona WWW: Enoteka Polska
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos. 

Wymagana rezerwacja telefoniczna.

Zniżka obowiązuje na wina w cenie do 100 zł.

http://www.enotekapolska.pl/restauracja/karta-win


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (1) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 5.0
    2017-04-20 20:52
    Pyszne jedzenie, pyszne winko, super miła Pani kelner, jak nic polecam ;)
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Enoteka to miejsce stworzone z pasji do wina i włoskiej kuchni, które jest wyjątkowym połączeniem renomowanej restauracji, winiarni i sklepu z winami. Restauracja Enoteka znajduje się na parterze zabytkowego budynku, który został ostatnio gruntownie odrestaurowany. W sezonie dodatkową atrakcją jest ogródek letni położony przy samym Rynku Nowego Miasta. Każdego dnia staramy się, aby Enoteka była miejscem, do którego powraca się z przyjemnością.


Enoteka powstała w 2009 r. i od tamtego czasu uzyskała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień za wyśmienitą kuchnię, wyjątkowe wina i przyjazną atmosferę:  

- Certificate of Excellence Winner w latach 2012, 2013 i 2014 (TripAdvisor),
- Best Wine Bar 2010 (Warsaw Insider), 
- Best Newcomer 2009 (Warsaw Insider),
- Knajpa Roku 2009 (nominacja krytyka kulinarnego Macieja Nowaka z Gazety Wyborczej).

Co Nas wyróżnia?

W naszej restauracji serwujemy wyśmienite dania kuchni włoskiej pochodzące z różnych regionów Włoch. Kuchnia Enoteki jest oparta na świeżych i naturalnych składnikach, zaś wszystkie dania są starannie dopracowane przez naszego doświadczonego szefa kuchni Pawła Zająca. Oprócz stałej karty dań, oferujemy kilka razy w roku specjalne menu sezonowe lub menu z daniami pochodzącymi z wybranego regionu Włoch (np. Piemontu czy Toskanii).

 

Enoteka Polska to również uznany importer win europejskich. W naszym portfolio posiadamy wiele wyjątkowych win, które były wielokrotnie nagradzane przez najlepszych krytyków winiarskich. Warto podkreślić, że liczba otrzymanych nagród Grand Prix Magazynu Wino w ostatnich latach plasuje Enotekę Polską w absolutnej czołówce wśród polskich importerów win. Umiarkowane marże i własny import pozwalają nam utrzymywać wyjątkowo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych restauracji w Warszawie. W naszej ofercie mamy również bogatą ofertę win od najlepszych polskich winiarzy.

Instagram