Mississippi American Grill & Bar, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: amerykańska, burgery, pizza
Rezerwacje: 228360909
Adres: ul. Czorsztyńska 1, 01-410 Warszawa
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (5) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
 • 3.5
  2016-09-17 21:39
  długi czas oczekiwania na obsługę i później jedzenie. zupa została podana minutę przed daniami głównymi mimo wyraźnej prośby o wcześniejsze jej podanie.
 • 5.0
  2016-08-18 10:33
  Niestety karta open nie działa. Próbowałam skorzystać 4 razy, niezależnie od pory dnia, telefonu wykonanego wcześniej, juz czterokrotnie odmówiono jej honorowania. Nadmieniam ze w zeszłym roku nie byli problemu z jej używaniem.
 • 5.0
  2016-03-18 20:06
  Byłoby idealnie gdyby zamówiony wysmażony burger był rzeczywiście wysmażony (był trochę niedosmażony) ale to szczegół, cala reszta super! :)
 • 5.0
  2016-03-18 20:06
  Byłoby idealnie gdyby zamówiony wysmażony burger był rzeczywiście wysmażony (był trochę niedosmażony) ale to szczegół, cala reszta super! :)
 • 4.5
  2016-01-07 19:07
  Rewelacyjne jedzenie. Naprawdę polecam
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Wyjątkowy amerykański Bar & Grill o niepowtarzalnym klimacie i świetnej obsłudze czyli Restauracja Mississippi! Jedzenie przygotowują wspaniali kucharze: Robert Rombel - szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem w warszawskich restauracjach. Pracował między innymi w restauracjach Giovanni, Vera Italia, Primavera, Mela Verde, San Mario. Entuzjasta kuchni amerykańskiej oraz Piotr Podwysocki - zastępca szefa kuchni z wieloletnim doświadczeniem w warszawskich restauracjach. Pracował między innymi w Baccio, Casa Sicillia, Vera Italia, San Marino. Specjalista od dań z grilla. W naszej restauracji stworzył proste, smaczne menu oparte na świeżych produktach.

Co Nas wyróżnia?

Mississippi American Gill & Bar jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, rodzinne oraz te w gronie znajomych. Serdecznie Zapraszamy!

Instagram