Organitheka, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: międzynarodowa
Rezerwacje: 500701516
Adres: ul.Twarda 1, Warszawa
Strona WWW: Organitheka
Menu Online: menu restauracji
icoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje oraz zestawy luchowe.

Zniżka 10% obowiązuje na wynos i na dowóz. 


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (1) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 5.0
    2016-01-15 02:18
    Wyjątkowe miejsce gdzie jadą się bardzo smacznie i wartościowo.Na pewno wrócę.Polecam bardzo.Przemila obsługa i klimat w lokalu.
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Organitheka to roślinne bistro pełne świeżych i pysznych soków owocowo-warzywnych oraz zdrowego jedzenia. Urodziło się z osobistej misji, aby jeść i pić prawdziwe, zdrowe pokarmy, które są nie tylko odżywcze, ale również świetnie smakują. Jesteśmy świadomi, jak ważne dla poprawy jakości naszego życia jest dokonywanie każdego dnia właściwych wyborów. Kiedy traktujemy swoje ciało dobrze, nasz umysł i emocje podążają również tym śladem. Dostarczając naszemu organizmowi pełnowartościowych, nieprzetworzonych produktów pozwalamy mu utrzymać nie tylko równowagę fizyczną, ale też psychiczną. Traktujmy więc pożywienie jako paliwo dla naszego ciała i rodzaj profilaktycznego lekarstwa, które pomoże nam uchronić się przed wieloma chorobami.

Co Nas wyróżnia?

Nasza kuchnia jest zdrowa, kreatywna i nowoczesna. Dedykujemy ją osobom, które dokonując odpowiednich wyborów żywieniowych, pragną żyć zdrowo i ekologicznie. Korzystając z lokalnych produktów sezonowych wydobywamy z roślin najlepsze smaki i aromaty, osiągając przy tym najwyższy poziom równowagi żywieniowej. 

Instagram