Stary Port 13, Bydgoszcz pl
Bydgoszcz
Kuchnia: polska
Rezerwacje: 516724118
Adres: ul.Stary Port 13, 85-068 Bydgoszcz
Strona WWW: Stary Port 13
Menu Online: menu restauracji
icoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna. 


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 5.0
    2016-11-03 09:07
    ok
  • 5.0
    2016-04-17 11:27
    Rosol z koldunami bardzo smaczny. Kaczka jeszcze bardziej smaczna. Porcja ogromna i nie do przejedzenia. Obsluga bardzo mila.
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Nasza restauracja mieści się we wnętrzu zabytkowego spichlerzaw sercu bydgoskiej Starówki. To jedyna restauracja, w której posiłkom towarzyszy szum wody spadającej z młyńskiego koła,a wśród stołów leniwie płynie rzeczka pełna kolorowych ryb. Tutaj, wspólnie z zespołem profesjonalnych kucharzy, tworzymy kartę dań opartą na tradycyjnej polskiej kuchni. Prócz tego co miesiąc proponujemy Państwu nowe potrawy oparte na sezonowych skarbach natury. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy współpracę w zakresie organizacji spotkań biznesowych i rodzinnych. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej dopasować menu do charakteru Państwa spotkania.

Co Nas wyróżnia?

Dysponujemy świetną kadrą, bogatym menu i jeszcze bogatszą wyobraźnią w zakresie zaspokojenia Państwa kulinarnych potrzeb. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie… nieustannie dla Was się rozwijamy. Mam nadzieję, iż zaufają nam Państwo i uda nam się wspólnie zrealizować niejedno kulinarne wyzwanie. Cenimy lojalność i stałych Gości.

Instagram