SUBWAY, Kraków pl
Kraków
Kuchnia: sandwicze, kanapki
Rezerwacje: 126287171
Adres: ul. Pawia 5, Kraków
Strona WWW: SUBWAY
Menu Online: menu restauracji
icoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: Oferta nie łączy się z innymi promocjami w SUBWAY. Dotyczy torównież ofert specjalnych (Sub Of The Day oraz *WOW **itp. OpenCard nie obowiązują ****przy zakupie Sub30*!!!**).

Przed otwarciem rachunku należy zgłosić chęć skorzystania z opencard.

Zniżka 30% przysługuje tylko i wyłącznie na ceny regularne z menu (Sub15, napoje, ciastka, chipsy i dodatki)


Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 3.5
    2017-03-19 20:05
    Bardzo proszę o przeszkolenie pracowników z obsługi open card. nikt nie wiedział co to jest. zanim sie zorientowali minęło sporo czasu i Musiałem kupic caly zestaw (ciastko sok i kanapke)
  • 4.5
    2016-07-04 21:46
    pani mówiła w taki sposób, jakby miała zaraz umrzeć
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Restauracje SUBWAY są słynne z sandwiczy w kształcie łodzi podwodnej, nazywanych powszechnie SUB’s. Nasze sandwicze są zawsze świeżo przygotowywane zgodnie z Państwa zamówieniem i na Państwa oczach. Każda restauracja przez cały dzień piecze na miejscu świeże pieczywo w kilku różnych rodzajach jak np. parmezan/oregano, z sezamem, z ziarnami pięciu zbóż. Nasze sandwicze są komponowane przez Państwa z szerokiej gamy produktów t.j. wędlin i mięs, mnóstwa świeżych warzyw, serów, past i oryginalnych sosów. 

Co Nas wyróżnia?

SUBWAY zdobył reputację restauracji serwującej świeże produkty najwyższej jakości o wysokich walorach odżywczych, wspaniałym smaku i będące wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych tłustych fast foodów. SUBWAY w menu posiada także doskonałe, świeże sałatki, a także pieczone na miejscu wyśmienite amerykańskie ciasteczka. Zapraszamy. Spróbuj tylko raz, a zostaniesz naszym stałym gościem. Jesteśmy tego pewni.

Instagram