Bombaj Tandoori, Sosnowiec pl
Sosnowiec
Kuchnia: indyjska
Rezerwacje: 322668348
Adres: ul. Partyzantów 5, 41-200 Sosnowiec
Strona WWW: Bombaj Tandoori
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoico
Dodatkowe informacje:

Uwaga: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.


Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 4.5
    2016-11-23 19:04
    Indyjski smaki, Polska obsluga
  • 4.0
    2015-10-11 09:15
    Ceny wysokie, obsługa wzorowa, jedzenie dopracowane, aczkolwiek nie przypadło mi do gustu. Ewidentnie brakowało w nim ostrości i było zbyt mocno przypalone w piecu.
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Restauracja Bombaj Tandoori w Sosnowcu zaprasza  w magiczną podróż po zaczarowanej krainie subkontynentu indyjskiego, która będzie swoistą ucztą dla duszy i podniebienia. Dania indyjskie serwowane w Bombaj Tandoori są wyśmienite i autentyczne dzięki temu, że są wykonywane przez Mistrzów Kuchni wychowywanych w tym właśnie kręgu kulturowym, którzy łączą swoje umiejętności z wpojoną w sposób naturalny tradycją kulinarną. Wyjątkowy smak uzyskiwany jest także poprzez kompozycję przypraw charakterystycznych dla tej kuchni - kolendra, szafran, kurkuma, kardamon, kumin indyjski i wiele, wiele innych, które nadają naszym potrawom niepowtarzalny smak.

Co Nas wyróżnia?

Restauracja Bombaj Tandoori zapewnia możliwość nie tylko degustacji kuchnii indyjskiej ale także trunków. Zwolennikom napojów bezalkoholowych natomiast szczególnie polecamy indyjski koktajl o smaku mango, lub herbatę po inyjsku parzoną na mleku.

Instagram