Rzeszów
Kuchnia: pizza 
Kontakt: 178605430
 
Menu: Menu
 
Koszt: -
 
Więcej: #polecane 
Adres: al.Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów
 

Opinie o restauracji

 • Bartosz , 2016-02-12
  Pycha pizza w kształcie serducha 😍
 • Jacek , 2015-08-28
  super
 • Mateusz , 2015-05-29
  NIE POLECAM! Totalni oszuści. Mają odrębne ceny dla OpenCard i dla zwykłych klientów. Wychodziło na to , że z kartą zaplaciłem 5 zl. mniej niż w karcie. Kazali mi się sugerować cennikiem, który obowiązywał za dwie pizze i to ceną standardową, nie promocyjną, która i tak była w wysokości 47 zl. Obsługa robi łaskę, że tam pracuje.Kiedy zamówiłem dodatkowy sok, to ta kobieta( niska brunetka) jakby miała mnie zaraz zabić za to, że musi mi cos podawać. NIE POLECAM!!!
 • Gabriela , 2015-04-15
  Zdecydowanie polecam tę pizzerię!!! Przede wszystkim telepizza wyróżnia się tym, że można wybrać grubość ciasta (cienkie, grube, standardowe) oraz sos na podkładzie pizzy! W innych pizzeriach (a wierzcie, że przetestowałam ich wiele) na podkładzie jest zawsze sos pomidorowy. W telepizzy jest inaczej, klient sam wybiera sos (skosztujcie sos barbecue, gyros i śmietanowy :-) ) dzięki czemu smak za każdym razem jest inny :-) . Miła obsługa, szybka realizacja zamówienia, a co najważniejsze pyszna, wysokiej jakości pizza! POLECAM :-) !!!!!
 • Bartosz , 2015-04-04
  Bardzo dobra pizza, jedna z lepszych jakie ostatnio jadłam. Polecam :)
 • , 2015-04-03
  Ceny z open cardem takie jak bez, pizza mała, niedobra
Aplikacja mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną i ciesz się dostępem do ofert z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia. Dzięki aplikacji znalezienie odpowiedniej restauracji, czy idealnej oferty będzie proste jak nigdy.