Krys-Stan, Olsztyn pl
Olsztyn
Kuchnia: Polska
Rezerwacje: 895269467
Adres: ul. M. Zientary Malewskiej 2a, 10-135 Olsztyn
Strona WWW: Krys-Stan
Menu Online: menu restauracji
icoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.


Opinie OpenCard (0) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
Ten lokal nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Dobra kuchnia to nie taka, w której jedynie przestrzega się receptur, ale taka, w której gotuje się z sercem i duszą. Mamy nadzieję, że tak właśnie jest w restauracji „Krys-Stan”

Nasze Menu oparte jest na własnych pomysłach i doświadczeniu oraz oczekiwaniach i gustach wielbicieli dobrej kuchni.

Zachęcamy do wypróbowania wyjątkowej staropolskiej kuchni. Przytulna atmosfera naszej Restauracji umili Państwu spożywanie naszych smakołyków i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Oferujemy wynajem lokalu, jak również obsługujemy kompleksowe imprezy okolicznościowe.

Co Nas wyróżnia?

Posiadamy przepiękną i obszerną restaurację na ul. M. Zientary Malewskiej przystosowaną do obsługi dużych imprez typu wesela , a także mniejszych bardziej kameralnych spotkań.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Naszych Konsumentów. Dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych kucharzy i barmanów. Przykładem służą Właściciele, którzy sami posiadają dyplomy mistrzowskie. Nasza kadra wciąż szkoli swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje biorąc udział w licznych konkursach na których zdobywa wysokie nagrody.

Naszym atutem jest to, że wprowadzamy regionalne potrawy, aby podtrzymać tradycję warmińskich biesiad, przypominać doskonale smaki starszym, pokazywać młodym jak smaczna jest tradycyjna kuchnia polska.

Instagram