Wariatka Cocktail Bar & Restaurant, Białystok pl
Białystok
Kuchnia: europejska
Rezerwacje: 885508509
Adres: ul. Elektryczna 12, 15-080 Białystok
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna.

W restauracji obowiązuje płatność wyłącznie gotówką!


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 3.0
    2015-01-30 17:13
    Bardzo przeciętnie, czas oczekiwania w normie a dania niczym nie zachwycają... Lokal jakby niedokończony tu i ówdzie straszą dziury po lamkach podświetlających schodki itp.
  • 3.0
    2015-01-02 14:02
    oczekiwanie na dwa dania 50 minut. dania ledwo cieple. niczym szczegolne twarde poledwiczki i kopa ziemniakow, a boczniaki to jakies grzyeczki ze sloika. losos w gorgondzoli , zwykle danie
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Wariatka Cocktail Bar & Restaurant usytuowana jest przy jednym z głównych placów miasta i mieści się w budynku Teatru Dramatycznego im. Al. Węgierki w Białymstoku. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej oraz europejskiej, zapewnia gościom ucztę dla ciała i ducha. Kucharze opierają się jedynie na własnych sprawdzonych przepisach, chociaż inspirację czerpią z tradycji kulinarnej dawnej Polski. 

Co Nas wyróżnia?

Wariatka Cocktail Bar & Restaurant wystrojem przenosi w bajeczny świat. Wnętrza są kolorowe, ale jednocześnie gustowne i zaskakujące. W nastrojowym otoczeniu spędzicie Państwo niezapomniane chwile, skosztujecie wybornych dań i oderwiecie się na chwilę od zgiełku miasta. Płynąca z głośników przyjemna dla ucha starannie wyselekcjonowana muzyka ma za zadanie umilić czas. Naszym celem jest, aby chwile spędzone u nas były nie tylko ucztą dla podniebienia, ale przyjemnością w każdym tego słowa znaczeniu. Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne oraz te w gronie znajomych. Zapraszamy!

Instagram