Bali Cafe, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: indonezyjska, azjatycka
Rezerwacje: 501662785
Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa
Strona WWW: Bali Cafe
Menu Online: menu restauracji
icoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (5) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
 • 1.0
  2015-04-10 11:48
  Nie polecam tej restauracji. Pomimo tego że mają wolne miejsca nie chcą przyjmować rezerwacji na Open Card, tłumacząc że jest to pora lunchowa. Zadzwoniłem żeby zarezerwować miejsce i pan powiedział że nie ma problemu. Kiedy powiedziałem o karcie Open Card powiedział że nie może przyjąć jednak rezerwacji. To jest chore podejście i ta restauracja powinna być zdjęta z oferty Open Card.
 • 1.0
  2015-02-28 17:32
  Nie można korzystać jak maja obłożenie. Bez sensu. Dziki kraj. Dziki kapitalizm
 • 1.0
  2015-02-15 21:11
  Zarezerwowałem stolik 13.02 na 14.02, pracownik restauracji zapewniał, że można będzie skorzystać z opencard. Dwukrotnie o to pytałem. Niestety na miejscu okazało się że nie można skorzystać tego wieczoru z karty. Totalnie niepoważni ludzie.
 • 1.0
  2015-02-15 14:52
  Zarezerwowaliśmy stolik, pan przez telefon zapewniał, że 14 lutego będzie obowiązywała zniżka na OpenCard. Co mogło pójść nie tak? Na miejscu okazało się, że JEDNAK karta nie obowiązuje. Niepoważni ludzie, niepoważna restauracja.
 • 3.0
  2015-02-09 12:52
  Odradzam. Dwa razy chciałem skorzystać z ulgi z open card i dwa razy płaciłem normalnie. Zawsze jakaś wymówka by nie uwzględnić zniżki Open. Po drugie oferta obowiązuje po godz.17. Ja juz omijam to miejsce
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Bali Cafe & Dim Sum House w CH Blue City to nie tylko miejsce, w którym spróbować można azjatyckich dań przygotowywanych przez rodowitych kucharzy indonezyjskich wyłącznie na bazie oryginalnych składników, począwszy od słynnych już pierożków Dim Sum, którym lokal zawdzięcza swoją nazwę,indonezyjskiego curry, poprzez lekkie i zdrowe dania przyrządzane na parze, aż po pyszne kawy, desery i egzotyczne koktajle. To także klimatyczne, spokojne miejsce, w którym można w przyjemnej, wellnessowej atmosferze… odpocząć, napić się kawy, dobrze i zdrowo zjeść,  obcując w otoczeniu dzieł sztuki z Azji południowo-wschodniej; gdzie część z nich można także na miejscu kupić i zabrać ze sobą do domu, niczym pamiątkę z egzotycznej podróży.

Co Nas wyróżnia?

Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe,na kawę, rodzinne oraz te w gronie znajomych. Nie zwlekaj zatem tylko zabierz swoich najbliższych do  Bali Cafe & Dim Sum. Serdecznie Zapraszamy!

Instagram