Da Antonio, Łódź pl
Łódź
Kuchnia: włoska
Rezerwacje: 426303303
Adres: ul. Mała 5, Łódź
Strona WWW: Da Antonio
Menu Online: menu restauracji
icoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.


Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 5.0
    2016-02-12 23:33
    Pyszna pizza, bardzo miła obsługa, jedyny minus to za niska temperatura w lokalu. Polecam jak najbardziej :-)
  • 1.0
    2016-02-09 17:37
    Masakra!!! W karcie pozycje, których brak w sprzedaży (Zamawiasz Cola, Fanta a dostajesz Pepsi, Mirinda). Włos w pizzy. Nie ma informacji o braku terminala do kart płatniczych. 30% na jedzenie plus alkohol ale alkoholu tam nie sprzedają. Niekompetentna obsługa (nie wiedzieli nawet, że biorą udział w OpenCard). Zdecydowanie nie polecam!!!
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Istniejemy od ponad 10 lat, niezmiennie doskonali i niepowtarzalni, specjalizujemy się w kuchni włoskiej. Przygotowujemy dla naszych gości wyszukane i pachnące ziołami potrawy, każdy z was znajdzie u nas coś wykwintnego, rozpieści zmysły, odpręży się i zrelaksuje. Niesamowita atmosfera, pyszne jedzenie i miejsce pachnące zapachem świeżych ziół. Nasze menu to wyraz pasji do dobrego jedzenia i dzieło utalentowanych kucharzy.

Co Nas wyróżnia?

Propozycja kulinarna Restauracji Da Antonio po brzegi wypełniona włoskimi tradycyjnymi specjałami, pozwoli każdemu na zasmakowanie kuchni, będącej częścią śródziemnomorskiej kultury, jak również usatysfakcjonuje szukających miejsca na kolację biznesową czy inną imprezę okolicznościową. Kompetentny personel doradzi Państwu, jak profesjonalnie przygotować przyjęcie, aby na długo pozostawiło miłe wspomnienia.

Dzięki wyjątkowej aranżacji, miłej i fachowej obsłudze, stworzymy niezapomniany klimat uzupełniony znakomitymi dziełami naszych kucharzy.

Instagram