Warszawa
Kuchnia: europejska 
Kontakt: 606322002
 
Menu: Menu
 
Koszt: 100 zł (2 osoby)
 
Więcej: #polecane #przyjaznadzieciom #śniadanie 
Adres: ul. Zajączka 9b/u2, Warszawa
 
W chwili obecnej restauracja nie posiada dostępnych ofert.

Opinie o restauracji

 • Piotr , 2016-03-05
  Naprawdę super jedzenie, lunch na najwyzszym poziomie jesz co chcesz, obsługa rewelacja dziękuje Wam ze jesteście
 • Jana , 2015-07-25
  Uwaga! miejsce nieprzyjazne pupilom!
 • Andrzej , 2015-03-16
  Gwiazdki są tylko za bardzo ładny, staranny wystrój i super sympatyczną, choć nieprofesjonalną obsługę. Zupełnie nie wiem, o co chodzi w tym miejscu. Jedzenie niesmaczne, dosyć drogo, a kucharz wydał na salę małże, które się nie otworzyły. Na razie dla mnie jedyny plus, to wystrój i fajny kącik dziecięcy. Kuchni niestety polecam.
 • Krzysztof , 2015-02-28
  Zawiedliśmy sie na tej restauracji. Dodatkowo był problem z OC. Nie chcieli odliczyć nam przysługującego 30% rabatu na niektore potrawy i napoje. Dopiero kolejnego dnia musiałem przyjechać zeby odebrać resztę pieniędzy. Lokal z dużymi aspiracjami, ale średnia kuchnia (moze kucharz miał gorszy dzien). Dość drogie miejsce, wyglądające bardzo fajnie, dlatego spodziewaliśmy sie czegoś innego/lepszego/smaczniejszego.
 • Krzysztof , 2015-02-24
  Mamy mieszane uczucia związane z wizytą w tej restauracji. Wystrój restauracji elegancki i nowoczesny, natomiast jedzenie nas zawiodło. Dodatkowo przy rachunku powstał problem z OC, ponieważ nie na wszystko chcieli udzielić 30% rabatu. Ogólnie słabo.
 • Agnieszka , 2014-11-30
  bardzo smacznie. piękne, eleganckie wnętrze. Obsługa miła.
 • , 2014-11-09
  Kelner gdy dziś usłyszał o opencardzie, to najpierw próbował mnie spławić a potem poinformował, że wypisali się z Opencarda...
Aplikacja mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną i ciesz się dostępem do ofert z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia. Dzięki aplikacji znalezienie odpowiedniej restauracji, czy idealnej oferty będzie proste jak nigdy.