Restauracja w Kurniku, Słupsk pl
Słupsk
Kuchnia: polska
Rezerwacje: 598428029
Adres: ul. Garncarska 19, 78-200 Słupsk
Strona WWW: Restauracja w Kurniku
Menu Online: menu restauracji
icoicoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Opinie OpenCard (1) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 1.5
    2014-11-21 14:14
    Dewolaj o smaku sosu do krewetek bez dodatku mięsa. Raczej nie polecam. No chyba że lubicie obgotowane bez smaku talary z marchwii utopione w maśle. No cóż. Wg mnie totalne dno :(
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Jeżeli szukałeś miejsca oferującego smaczne jedzenie i wspaniałą zabawę, trafiłeś pod najlepszy adres. Ze swojej strony gwarantujemy wyśmienite spędzenie czasu, bezpieczeństwo zabawy i wspaniałą atmosferę. Na miejscu znajduje się Restauracja z bogatą kartą dań, dobrze zaopatrzony Bar i profesjonalna obsługa. Wszystko po to abyś poczuł, że to miejsce zostało stworzone właśnie dla Ciebie!

Co Nas wyróżnia?

Nazwę dla naszej restauracji wymyśliła pani Magda Gessler, która przeprowadziła w restauracji Kuchenne Rewolucje. Po dawnym Wikingu nie ma już śladu, pojawiły się natomiast kury i jajka. Szczególnie polecamy jaja faszerowane piklingiem, pyszny rosół, wielką porcję kurczaka po polsku z młodymi ziemniakami w mundurkach i marchewką glazurowaną, a na deser wiejską bitą śmietanę z owocami sezonowymi np. truskawkami. Kto ubije swój kogel mogel na gładką, sztywną i pyszną masę sam, nie płaci za deser. Zapraszamy serdecznie zobaczyć nasze nowe wnętrza i spróbować naszych specjałów !

Instagram