Jacks Restaurant, Rzeszów pl
Rzeszów
Kuchnia: burgerownia, burgery, kanapki, kebab
Rezerwacje: 600925929
Adres: ul. Kolejowa 1, 35-001 Rzeszów
Strona WWW: Jacks Restaurant
Menu Online: menu restauracji
icoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (2) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
  • 1.0
    2015-10-13 19:21
    Niestety nie mogę polecić tej 'restauracji'. Nie dość że jedzenie paskudne (ciągnąca się bułka w hamburgerze, wszystko zbyt spalone i suche, niesmaczne mięso), to dodatkowo nie do końca respektowane prawa karty Opencard (rabat 30% został naliczony tylko od jednej pozycji w zamówieniu, po zwróceniu uwagi pieniążki nie zostały nam zwrócone). Zdecydowanie odradzam wyjście do tego miejsca, starta czasu, zdrowia i pieniędzy.
  • 1.0
    2014-12-17 15:50
    Masakra bule brzucha mam do teraz :/ jedzenie stare smak fatalny katastrofa jednym słowem , wchodzisz do "restauracji" i nie wiesz czy to kasyno czy bar , osoboiście kolejny raz sie tam nie pojawie
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Zapraszamy do naszych restauracji. Tutaj znajdziesz przekąski z całego świata. Grillowane mięso, kebab do wyboru drobiowy lub wołowy. Gorące tortille z mięsem, serem i warzywami. Pieczone skrzydełka i nuggetsy z sosami do wyboru. Polskie tradycyjne zapiekanki z pieca z szeregiem Waszych ulubionych dodatków. Mamy też soczyste hamburgery i gorące opieczone hot dogi, mnóstwo świeżych sałatek i zawsze coś na deser.

Co Nas wyróżnia?

Witamy Cię w naszej sieci. Przyjdź i spędź trochę czasu z nami. Wpadnij do nas na kanapkę i kawę. Zabierz ze sobą przyjaciół.

Instagram