Latisana, Warszawa pl
Warszawa
Kuchnia: polska, włoska
Rezerwacje: 224360526
Adres: ul. Powstańców Śląskich 106 lok.6, Warszawa
Strona WWW: Latisana
Menu Online: menu restauracji
icoicoico
Dodatkowe informacje:

UWAGA: OpenCard nie obowiązuje na inne promocje, zestawy lunchowe oraz na wynos.

Wymagana rezerwacja telefoniczna.


Oceny i opinie

Opinie OpenCard (3) ZALOGUJ SIĘ ABY DODAĆ OPINIĘ
POPRZEDNIE
 • 4.0
  2016-06-15 18:23
  Rabat 30% od zamówień od kwoty 50 zł. Dostałem 20% rabatu.
 • 2.0
  2014-12-30 02:02
  Mimo dobrego jedzenia i miłej obsługi daję tylko 2 gwiazdki. Mimo karty restauracja dolicza sobie 10% za serwis. Napiwki zawsze zostawiam, ale jak ktoś się ich domaga i dowiaduję się o tym dopiero przy płaceniu, to jest to słabe zagranie. Nie polecam
 • 3.5
  2014-11-01 16:47
  Smaczne jedzenie, ładnie podane. Jednak mimo open card dostaliśmy zniżkę 20% co zostało wytłumaczone tym, ze serwis od 50 zł wynosi 10%, tak wiec od razu nam to odejmą. Nie mieliśmy zbyt wysokiego rachunku wiec te kilka złotych więcej nam nie przeszkadzało uważam jednak, ze to nie fair w taki sposób okłamywać gości.
NASTĘPNE
Twoja opinia:
Liczba gwiazdek:
Komentarz:
Gdzie nas znajdziesz ?
Dlaczego warto?

Nasza restauracja proponuje dania kuchni włoskiej, rozszerzone o potrawy w szeroko rozumianej kuchni śródziemnomorskiej. Ze wględu na dużą popularność i doskonałe opinie niezmiennie zachowujemy w karcie menu kaczkę pieczoną, przygotowywaną na typowo polski sposób. W dni powszednie posiadamy w ofercie zestawy lunchowe. W tym przypadku kucharz ma większą swobodę. Nie ograniczamy jego smaku i wyobraźni, ale często jest to typowa kuchnia domowa.

Co Nas wyróżnia?

Kuchnia śródziemnomorska nie przypadkowo posiada opinię najzdrowszej na świecie. W karcie menu naszej restauracji znajdziecie wszystko, co w niej najlepsze: świeże zioła, oliwę, owoce morza, pizze, pasty i risotta, sałaty, warzywa, a także tradycyjne wędliny, dania mięsne i przepyszne desery wyrabiane na miejscu.  Aby podkreślić lokalny charakter proponujemy również typowo polskie dania. Korzystamy też z uroków produktów sezonowych, na bazie których budujemy tematyczne wkładki do karty.

Instagram