O nas

OpenCard jest częścią Funduszu Inwestycyjnego Satus

OpenCard to największy w Polsce dinners club, który oferuje atrakcyjne rabaty do najlepszych restauracji w całej Polsce. Przystępując do naszego programu zyskujesz możliwość jedzenia w restauracjach z 50% zniżką na jedzenie lub 30% na cały rachunek. Program OpenCard powstał z myślą o miłośnikach dobrego jedzenia, ceniących sobie różnorodność kulinarną oraz swobodę wyboru. Zróżnicowana oferta restauracji gwarantuje, że każdy znajdzie rodzaj kuchni, która mu odpowiada oraz będzie miał okazję spróbować czegoś kompletnie nowego.

Dla kogo?

Klienci firmowi

OpenCard skierowany jest do klientów firmowych, jako niezastąpiony element pakietów motywacyjnych oraz niezawodny sposób na zwiększenie atrakcyjności pracodawcy. Dzięki jasnym zasadom i łatwości integracji programu z już oferowanymi świadczeniami OpenCard sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Klienci indywidualni

OpenCard to również idealny produkt dla tych, którzy przy nawale codziennych obowiązków chcą skorzystać z chwili wytchnienia i delektować się przepysznymi potrawami oferowanymi przez restauracje.

Restauratorzy

OpenCard jako program rabatowo-lojalnościowy wspiera restauratorów w budowaniu relacji z obecnymi i docieraniu do nowych klientów oraz zwiększaniu obrotu w restauracjach . Restaurator wstępując do Programu zyskuje dostęp do klientów posiadających kartę OpenCard, którzy dzięki oferowanym rabatom korzystają z restauracji znajdujących się w Programie.

Dołącz do nas i smakuj życie z OpenCard!

Instagram