Promocja na karty OpenCard z Premium Mobile

19 Stycznia 2017

Wiemy, że duża część z Was chciałaby dołączyć do grona klientów OpenCard, ale szuka innej alternatywy na zakup karty. Mamy dla Was rozwiązanie – wystarczy, że dołączycie do klientów Premium Mobile, a roczną kartę OpenCard dostaniecie w prezencie.

Dlaczego warto być w Premium Mobile?

 

Premium Mobile to Premium Mobile to operator komórkowy z prostym przesłaniem – oferujemy Ci ofertę bez limitu, z dużą ilością internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej.

 

Jak to w ogóle możliwe? To proste:

 

Działamy na sieci Plus, czyli posiadamy taki sam zasięg, szybkość LTE, jakość sieci jak Plus. Bez żadnej różnicy. Ale w Premium Mobile umiemy oszczędzać i wszystkie nasze oszczędności przeznaczamy na obniżenie ceny dla Klientów. U nas płacisz za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe, celebrytów, tysiące pracowników, wielkie siedziby, znanych piłkarzy. Ponieważ nie musimy tego wszystkiego utrzymywać, Ty nie musisz za to płacić. Wydajesz więc mniej i to znacząco mniej.

 

 

Nie jesteśmy znaną, globalną marką. Ale jesteśmy polskim, solidnym operatorem. Mamy prostą ofertę, bez zbędnych wodotrysków. Nie zmuszamy Klientów do podpisywania umów na długi czas. U nas nie ma obowiązku podpisania zobowiązania na 12 czy 24 miesiące. Dajemy wolność i elastyczność. Umowa daje możliwość zakończenia jej w dowolnym momencie, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Czyli dzisiaj rezygnujesz, za miesiąc już nie masz umowy. Wierzymy w to, że dzięki jakości i cenie Klienci będą chcieli u nas zostać i dajemy pełną wolność. Nie wierzymy w sztywne umowy i zmuszanie do zobowiązań przez wiele lat.

 

Mamy solidne finansowanie i zgrany zespół specjalistów. Jesteśmy jednym z liderów w Polsce w pozyskaniu Klientów przenoszących do nas swoje obecne numery komórkowe. Można nam zaufać.

 

Więcej o ofercie i Premium Mobile przeczytacie na www.premiummobile.pl

Aplikacja mobilna

Pobierz naszą aplikację mobilną i ciesz się dostępem do ofert z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia. Dzięki aplikacji znalezienie odpowiedniej restauracji, czy idealnej oferty będzie proste jak nigdy.